Наша гордість

З моменту заснування нашої спеціальності і по сьогоднішній день попит на наших випускників не зменшується, що дозволяє їм успішно реалізуватися як в Україні, так і за її межами незалежно від того, обирають вони роботу в компаніях або академічну кар’єру.
Завдяки програмі подвійного диплому більше ніж 80 наших випускників отримали ступінь магістра наук в області «Mobile Computing» і «Artificial Intelligence» фінського університету Ювяскюля і голландського Вільного університету Амстердама разом з українським дипломом. Двадцять сім найбільш талановитих випускників обрали для себе академічну кар’єру, захистили ступінь доктора наук в європейських університетах і зараз працюють в фінських університетах Ювяскюля, Тампере, Вааса, португальському університеті Алгарве, голландських університетах Ейндховена і Амстердама, в мальтійському ІТ університеті.

Інформація про випускників нашої багаторічної програми подвійного диплому:

Ранні обміни ХНУРЕ-JyU (до 2000 р.)

1. Володимир Рябов linkedIn PhD
2. Олексій Цимбал linkedIn PhD  Google
3. Олександр Селезньов linkedIn PhD
4. Ірина Скрипник linkedIn PhD

 

Ранні обміни ХНУРЕ-ВУ-Амстердам (до 2000 р.)

5. Борис Омелаєнко linkedIn PhD

 

Програма подвійного диплому ХНУРЕ-JyU (2000-2005)

6. Артем Гармаш linkedIn PhD
7. Артем Катасонов linkedIn PhD Google
8. Олексій Лобода VK
9. Анатолій Артеменко linkedIn
10. Олена Саммут (Стадник) linkedIn
11. Сергій Дубовик linkedIn
12. Дмитро Лесняк linkedIn
13. Павло Турчин linkedIn PhD
14. Олексій Павленко linkedIn
15. Дмитро Русановський linkedIn PhD
16. Дмитро Жовтобрюх linkedIn PhD
17. Наталія Кохвакко (Герман) linkedIn PhD
18. Олександр Гордєєв linkedIn
19. Микола Печенізький linkedIn PhD  Google
20. Руслан Плетньов linkedIn
21. Ірина Євсеєва linkedIn PhD  ResearchGate
22. Євген Павлов linkedIn
23. Володимир Гришко linkedIn
24. Андрій Бажина linkedIn PhD
25. Олександр Бессонов linkedIn
26. Андрій Вольберг linkedIn
27. Маріанна Тимошенко
28. Олексій Колесник
29. Михайло Копитоненко linkedIn
30. Олександр Білозеров linkedIn
31. Артем Марченко linkedIn PhD
32. Данило Іванов linkedIn
33. Сергій Назарко linkedIn
34. Андрій Іванников linkedIn PhD
35. Георгій Сененков linkedIn
36. Олег Палій linkedIn
37. Денис Перцев linkedIn
38. Олександр Саєнко linkedIn PhD
39. Ігор Калякін linkedIn PhD
40. Віра Смирнова linkedIn
41. Юрій Панфьоров linkedIn
42. Андрій Козюра linkedIn
43. Андрій Коновалов linkedIn
44. Олександр Кононенко linkedIn
45. Андрій Жарко JoesData PhD  AgoraCenter
46. Олексій Хрієнко linkedIn PhD  Google
47. Олександр Шевченко linkedIn
48. Андрій Вертий
49. Олексій Воловиков linkedIn
50. Ольга Нагула
51. Анна Красинська Yatedo
52. Євген Іванченко linkedIn
53. Олег Колодій linkedIn
54. Марина Говоруха linkedIn
55. Ольга Колесник (Клочко) VK
56. Дмитро Ковтун linkedIn
57. Андрій Легеза linkedIn
58. Антон Науменко linkedIn PhD
59. Сергій Нікітін linkedIn PhD  Google
60. Олексій Шоферюк Facebook
61. Володимир Снітко linkedIn
62. Ярослав Сидоров VK
63. Андрій Таранов linkedIn
64. Ярослав Царук linkedIn
65. Костянтин Загайнов linkedIn

 

Програма подвійного диплома ХНУРЕ-ВУ-Амстердам (2000-2005)

66. Олексій Коряк однокласники
67. Катя Муріць (Фалькович) linkedIn
68. Максим Короткий linkedIn PhD
69. Володимир Зиков
70. Дмитро Тихонов linkedIn PhD
71. Андрій Ніколов linkedIn PhD
72. Костянтин Татарников linkedIn
73. Віра Карцева linkedIn PhD

 

Інші та останні обміни ХНУРЕ-JyU (після 2005 року)

74. Олексій Мажеліс linkedIn PhD  Google
75. Марина Артеменко linkedIn
76. Олександр Маслов linkedIn
77. Олександр Іванников linkedIn
78. Олександр Пучко linkedIn PhD
79. Надія Пучко linkedIn
80. Віталій Тихомиров linkedIn PhD
81. Наталія Острицька linkedIn
82. Ольга Тимофієва linkedIn
83. Слава Панасенко linkedIn
84. Марія Гаврюшенко linkedIn PhD
85. Олексій Кислицин linkedIn
86. Кирил Камлик linkedIn
87. Антон Нікулін linkedIn
88. Віталій Цибулько linkedIn

 

Серед наших випускників – експерти і керівники українських і зарубіжних ІТ компаній, наукові співробітники європейських і українських університетів:

Віталій Цибулько – розробник ПЗ в ЦЕРН (Женева, Швейцарія)

Рябов Володимир – професор, Лапландський університет прикладних наук, Фінляндія

Печенізький Микола – професор технічного університету Ейндховена, Нідерланди

Селезньов Олександр – PhD, директор TeliaSonera, Фінляндія

Саммут (Стадник) Олена – викладач в мальтійському університеті, Мальта

Скрипник Ірина – PhD, керівник відділу Data Science, Qualia Media, Нью-Йорк, США

Хрієнко Олексій – PhD, науковий співробітник університету м Ювяскюля, Фінляндія

Гармаш Артем – аналітик в Rovio Entertainment Ltd. – розробник гри Angry Birds, Еспоо, Фінляндія

Дубовик Сергій – головний інженер-програміст в Nokia Technologies, Гельсінкі, Фінляндія

Павленко Олексый- старший інженер-програміст в Giesecke + Devrient, Гельсінкі, Фінлядндія

Бажина Андрій – PhD, старший інженер-програміст в корпорації Intel, Тампере, Фінляндія

Артеменко Анатолій – архітектор систем в Tieto, Гельсінкі, Фінляндія

Назарко Сергый – інженер в Nokia, Тампере, Фінляндія

Іванніков Андрій – PhD, старший інженер в області менеджменту знань в корпорації IDT, Ювяскюля, Фінляндія

Палій Олег – старший бізнес аналітик в KAATO Gaming, Гельсінкі, Фінляндія

Ковтун Дмитро – інженер – розробник ПЗ в Amazon Web Services, Сіетл, США

Снітко Володимир – інженер – розробник ПЗ в Air Navigation by Xample Sàrl, Женева, Швейцарія

Короткий Максим – PhD, керівник групи розробників ПО в IMC Financial Markets & Asset Management, Амстердам, Нідерланди

Ніколов Андрій – PhD, старший інженер в Metaphacts GmbH, Валдорф, Німеччина

Карцева Віра – аналітик ринкових стратегій в Neuberger Berman Europe, Амстердам, Нідерланди

Артеменко Марія – CEO Firumeda Oy, Фінляндія

Миколаєв О.О. – директор з інновацій «NIX Solutions Ltd.», Харків

Косенко Михайло- експерт відділу Java NIX Solutions Ltd, г. Харьков

Павлов Дмитро – директор ТОВ «АЛІСА», г. Харьков

Меняйло Ігорь – керівник проектів ТОВ «Stella Systems», г. Харьков

Гриньов Сергей – директор ПФ «РСМ”, м.Харків

Шубкіна Ольга – провідний фахівець компанії Samsung, Київ

 

Талановиті студенти, які отримали іменну стипендію Президента України за високі досягнення в навчанні, науково-дослідній та громадській роботі університету:

Попаденко Поліна — гр. КН-09-4

Литвиновський Антон — гр. КН-11-3

Эзе Франклін — гр. КН-12-5

 

Розробки наших студентів відзначені на кращих виставкових майданчиках Європи

Студент гр. КН-13-5 Домінов Микита, працюючи над дипломним проектом «Feature Development for an Integrated OPC UA Server» під керівництвом доц. каф. ШІ Золотухіна О.В., розробив елемент прототипу системи управління складальної лінією, який демонструвався на стенді Industrial Internet Consortium виставки Hannover Messe (Німеччина), що проходила в квітні 2017 р.

Студент групи КН-14-6 Шовкун Вадим під керівництвом ст. викл. каф. ШІ Губіна В.О. реалізував нестандартний підхід до розробки моделі шахів «Star Trek Chess» з використанням 3D технологій і зайняв 1-е місце в номінації «Програмне забезпечення» на виставці технічної творчості молоді в рамках 21-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», яка проходила в університеті в квітні 2017 р.