Наша гордість
З моменту заснування нашої спеціальності і по сьогоднішній день попит на наших випускників не зменшується, що дозволяє їм успішно реалізуватися як в Україні, так і за її межами незалежно від того, обирають вони роботу в компаніях або академічну кар’єру.
Завдяки програмі подвійного диплому більше ніж 80 наших випускників отримали ступінь магістра наук в області «Mobile Computing» і «Artificial Intelligence» фінського університету Ювяскюля і голландського Вільного університету Амстердама разом з українським дипломом. Двадцять сім найбільш талановитих випускників обрали для себе академічну кар’єру, захистили ступінь доктора наук в європейських університетах і зараз працюють в фінських університетах Ювяскюля, Тампере, Вааса, португальському університеті Алгарве, голландських університетах Ейндховена і Амстердама, в мальтійському ІТ університеті.
Інформація про випускників нашої багаторічної програми подвійного диплому:
Ранні обміни ХНУРЕ-JyU (до 2000 р.)
1. | Володимир Рябов | PhD | ||||
2. | Олексій Цимбал | PhD | ||||
3. | Олександр Селезньов | PhD | ||||
4. | Ірина Скрипник | PhD |
Ранні обміни ХНУРЕ-ВУ-Амстердам (до 2000 р.)
5. | Борис Омелаєнко | PhD |
Програма подвійного диплому ХНУРЕ-JyU (2000-2005)
6. | Артем Гармаш | PhD | ||||
7. | Артем Катасонов | PhD | ||||
8. | Олексій Лобода | VK | ||||
9. | Анатолій Артеменко | |||||
10. | Олена Саммут (Стадник) | |||||
11. | Сергій Дубовик | |||||
12. | Дмитро Лесняк | |||||
13. | Павло Турчин | PhD | ||||
14. | Олексій Павленко | |||||
15. | Дмитро Русановський | PhD | ||||
16. | Дмитро Жовтобрюх | PhD | ||||
17. | Наталія Кохвакко (Герман) | PhD | ||||
18. | Олександр Гордєєв | |||||
19. | Микола Печенізький | PhD | ||||
20. | Руслан Плетньов | |||||
21. | Ірина Євсеєва | PhD | ResearchGate | |||
22. | Євген Павлов | |||||
23. | Володимир Гришко | |||||
24. | Андрій Бажина | PhD | ||||
25. | Олександр Бессонов | |||||
26. | Андрій Вольберг | |||||
27. | Маріанна Тимошенко | |||||
28. | Олексій Колесник | |||||
29. | Михайло Копитоненко | |||||
30. | Олександр Білозеров | |||||
31. | Артем Марченко | PhD | ||||
32. | Данило Іванов | |||||
33. | Сергій Назарко | |||||
34. | Андрій Іванников | PhD | ||||
35. | Георгій Сененков | |||||
36. | Олег Палій | |||||
37. | Денис Перцев | |||||
38. | Олександр Саєнко | PhD | ||||
39. | Ігор Калякін | PhD | ||||
40. | Віра Смирнова | |||||
41. | Юрій Панфьоров | |||||
42. | Андрій Козюра | |||||
43. | Андрій Коновалов | |||||
44. | Олександр Кононенко | |||||
45. | Андрій Жарко | JoesData | PhD | AgoraCenter | ||
46. | Олексій Хрієнко | PhD | ||||
47. | Олександр Шевченко | |||||
48. | Андрій Вертий | |||||
49. | Олексій Воловиков | |||||
50. | Ольга Нагула | |||||
51. | Анна Красинська | Yatedo | ||||
52. | Євген Іванченко | |||||
53. | Олег Колодій | |||||
54. | Марина Говоруха | |||||
55. | Ольга Колесник (Клочко) | VK | ||||
56. | Дмитро Ковтун | |||||
57. | Андрій Легеза | |||||
58. | Антон Науменко | PhD | ||||
59. | Сергій Нікітін | PhD | ||||
60. | Олексій Шоферюк | |||||
61. | Володимир Снітко | |||||
62. | Ярослав Сидоров | VK | ||||
63. | Андрій Таранов | |||||
64. | Ярослав Царук | |||||
65. | Костянтин Загайнов |
Програма подвійного диплома ХНУРЕ-ВУ-Амстердам (2000-2005)
66. | Олексій Коряк | однокласники | ||||
67. | Катя Муріць (Фалькович) | |||||
68. | Максим Короткий | PhD | ||||
69. | Володимир Зиков | |||||
70. | Дмитро Тихонов | PhD | ||||
71. | Андрій Ніколов | PhD | ||||
72. | Костянтин Татарников | |||||
73. | Віра Карцева | PhD |
Інші та останні обміни ХНУРЕ-JyU (після 2005 року)
74. | Олексій Мажеліс | PhD | ||||
75. | Марина Артеменко | |||||
76. | Олександр Маслов | |||||
77. | Олександр Іванников | |||||
78. | Олександр Пучко | PhD | ||||
79. | Надія Пучко | |||||
80. | Віталій Тихомиров | PhD | ||||
81. | Наталія Острицька | |||||
82. | Ольга Тимофієва | |||||
83. | Слава Панасенко | |||||
84. | Марія Гаврюшенко | PhD | ||||
85. | Олексій Кислицин | |||||
86. | Кирил Камлик | |||||
87. | Антон Нікулін | |||||
88. | Віталій Цибулько |
Серед наших випускників – експерти і керівники українських і зарубіжних ІТ компаній, наукові співробітники європейських і українських університетів:
Віталій Цибулько – розробник в Accenture
Рябов Володимир – професор, Лапландський університет прикладних наук, Фінляндія
Печенізький Микола – професор технічного університету Ейндховена, Нідерланди
Селезньов Олександр – PhD, директор TeliaSonera, Фінляндія
Саммут (Стадник) Олена – викладач в мальтійському університеті, Мальта
Скрипник Ірина – PhD, керівник відділу Data Science, Qualia Media, Нью-Йорк, США
Хрієнко Олексій – PhD, науковий співробітник університету м Ювяскюля, Фінляндія
Гармаш Артем – аналітик в Rovio Entertainment Ltd. – розробник гри Angry Birds, Еспоо, Фінляндія
Дубовик Сергій – головний інженер-програміст в Nokia Technologies, Гельсінкі, Фінляндія
Павленко Олексый- старший інженер-програміст в Giesecke + Devrient, Гельсінкі, Фінлядндія
Бажина Андрій – PhD, старший інженер-програміст в корпорації Intel, Тампере, Фінляндія
Артеменко Анатолій – архітектор систем в Tieto, Гельсінкі, Фінляндія
Назарко Сергый – інженер в Nokia, Тампере, Фінляндія
Іванніков Андрій – PhD, старший інженер в області менеджменту знань в корпорації IDT, Ювяскюля, Фінляндія
Палій Олег – старший бізнес аналітик в KAATO Gaming, Гельсінкі, Фінляндія
Ковтун Дмитро – інженер – розробник ПЗ в Amazon Web Services, Сіетл, США
Снітко Володимир – інженер – розробник ПЗ в Air Navigation by Xample Sàrl, Женева, Швейцарія
Короткий Максим – PhD, керівник групи розробників ПО в IMC Financial Markets & Asset Management, Амстердам, Нідерланди
Ніколов Андрій – PhD, старший інженер в Metaphacts GmbH, Валдорф, Німеччина
Карцева Віра – аналітик ринкових стратегій в Neuberger Berman Europe, Амстердам, Нідерланди
Артеменко Марія – CEO Firumeda Oy, Фінляндія
Миколаєв О.О. – директор з інновацій «NIX Solutions Ltd.», Харків
Косенко Михайло- експерт відділу Java NIX Solutions Ltd, г. Харьков
Павлов Дмитро – директор ТОВ «АЛІСА», г. Харьков
Меняйло Ігорь – керівник проектів ТОВ «Stella Systems», г. Харьков
Гриньов Сергей – директор ПФ «РСМ”, м.Харків
Шубкіна Ольга – провідний фахівець компанії Samsung, Київ
Талановиті студенти, які отримали іменну стипендію Президента України за високі досягнення в навчанні, науково-дослідній та громадській роботі університету:
Попаденко Поліна — гр. КН-09-4
Литвиновський Антон — гр. КН-11-3
Эзе Франклін — гр. КН-12-5
Розробки наших студентів відзначені на кращих виставкових майданчиках Європи
Студент гр. КН-13-5 Домінов Микита, працюючи над дипломним проектом «Feature Development for an Integrated OPC UA Server» під керівництвом доц. каф. ШІ Золотухіна О.В., розробив елемент прототипу системи управління складальної лінією, який демонструвався на стенді Industrial Internet Consortium виставки Hannover Messe (Німеччина), що проходила в квітні 2017 р.
Студент групи КН-14-6 Шовкун Вадим під керівництвом ст. викл. каф. ШІ Губіна В.О. реалізував нестандартний підхід до розробки моделі шахів «Star Trek Chess» з використанням 3D технологій і зайняв 1-е місце в номінації «Програмне забезпечення» на виставці технічної творчості молоді в рамках 21-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», яка проходила в університеті в квітні 2017 р.