Дистанційне навчання. Нові можливості: онлайн захист магістрів

19 Травня 2020 12:48

Дистанційне навчання стає невід’ємною частиною нашого професійного життя.

Сьогодні був перший день захистів магістрів кафедри штучного інтелекту, які навчалися за освітньо-науковою програмою «Системи штучного інтелекту» (спеціальність 122 – Комп’ютерні науки). Це було цікаво, і в першу чергу, особисто, для студентів. Весь процес захисту відбувся онлайн! Потрібно було вкластися у відведений час і чітко представити свою роботу. Напевно, це не так вже й легко, враховуючи, що реакцію членів комісії на доповідь відразу не помітно. Але, слід зауважити, що такий дистанційний режим захистів студентів абсолютно не збентежив. Вони дуже впевнено захищалися і відповідали на запитання екзаменаційної комісії. Можливо тому, що сьогодні захищалися кращі з кращих, справжні зірки. Можливо тому, що всі вони вже успішно працюють в IT-компаніях і мають досвід роботи і спілкування онлайн.

Теми атестаційних робіт були сучасними та цікавими, присвяченими глибоким нейронним мережам та їх застосуванню в практичних задачах кластеризації, класифікації, розпізнавання зображень, дослідження методів ранжирування для поліпшення результатів роботи пошукових систем, тематичного моделювання корпусів текстів.

Вітаємо наших, тепер вже магістрів з прекрасними результатами захистів і бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!