Дистанційне навчання. Онлайн захист магістрів: завершення сезону

20 Травня 2021 19:50

 Навчальний рік 2020/2021 наближається до завершення. Всі вже впевнено почувають себе в режимі онлайн навчання. Повною мірою це продемонстрували магістри кафедри штучного інтелекту, які навчалися за освітньо-науковою програмою «Системи штучного інтелекту» (спеціальність 122 – Комп’ютерні науки),  захист яких відбулися 18-20 травня.

Все магістранти показали високий рівень відповідальності і самодисципліни, витримали всі вимоги попередньої підготовки робіт до захисту: вчасно пройшли нормоконтроль, перевірку на плагіат, рецензування, здали на кафедру прошиті кваліфікаційні магістерські роботи (hardcopy).

Вже традиційно, значна частина робіт була присвячена дослідженням в області обчислювального інтелекту, а саме, різних архітектур глибинних нейронних мереж і їх застосуванню для вирішення різних прикладних задач комп’ютерного зору, розпізнавання зображень, обробки природно-мовних текстів. Тематика представлених до захисту робіт включала також методи і моделі розробки мультиагентних систем, розподілених баз даних, веб-систем рекомендаційного типу.

Наші випускники, як і попередні покоління магістрів, беруться за складні, але цікаві комплексні завдання, успішно їх вирішують і доводять свій високий професійний рівень.

Захисти магістрів знову порадували високим рівнем представлених робіт і прекрасними результатами. Бажаємо нашим випускникам нових цікавих творчих завдань, здоров’я і успіхів!