Кафедра ШІ продовжує розширяти можливості міжнародної співпраці

11 Грудня 2022 18:20

Через скорочення доходів і зростання витрат ще більш загострюється конкуренція за студентів між закладами вищої освіти.  Це зумовлює необхідність не тільки зберегти свою привабливість на попередньому рівні, але й підвищити цінність своєї пропозиції для студентів.

Міжнародне співробітництво, зокрема програма ЄК ЕРАЗМУС+, що фінансує освітні проєкти, стає одним із важливійших чинників, що сприяють залученню внебюджетних грантових коштів, зокрема для забезпечення студентів можливостями навчатися в міжнародному середовищі та отримувати досвід життя в європейських країнах. Викладачі отримують можливість набути досвід викладання в міжнародній авдиторії і збагатити його завдяки спілкуванню зі своїми європейськими колегами. Немаловажно, що кількість мобільних студентів і викладачів позитивно впливає на місце нашого університету у світових рейтингах.

Продовжуючи досвід чотирирічної співпраці іспанський університет м. Хаен і Харківський національний університет радіоелектроніки, за ініциативи кафедри штучного інтелекту, уклали договір про академічну мобільність на період до 2027 р. Завядки такому співробітництву ми вбудовуємось в спільний європейський освітній простір, стаємо частиною глобалізованого світу і готуємо своїх студентів бути конкурентними на глобальних ринках праці.