Конкурс на міжнародну академічну мобільність Еразмус+ за програмою ICT

22 Квітня 2019 15:28

Оголошується конкурс на навчання за програмою ICT (код 067 згідно із міжнародним стандартом ЮНЕСКО – ISCED) в іспанському університеті Хаен протягом одного семестру за умовами проекту кредитної мобільності програми Еразмус+ на 21019-2020 академічний рік.

До конкурсу запрошуються студенти першого курсу освітньої програми “Штучний інтелект”. Для участі у конкурсі необхідно надіслати CV і мотиваційний лист до 26.04.19 (включно) на електронну адресу відповідальної за проект Тітової Л.В. liudmyla.titova@nure.ua.

 

Критерії відбору (за важливістю):

  1. Академічна успішність кандидатів
  2. Знання англійської мови
  3. Відсутність досвіду участі в проектах академічної мобільності
  4. Наявність несприятливих соціально-економічних обставин (внутрішньо-переміщені особи, тощо)

Університет Хаен надає грант на проїзд Україна-Іспанія-Україна і проживання з коштів грантової програми Еразмус+. Навчання в іспанському університеті безкоштовне.

Також доступна одна мобільність для викладацького і одна для адміністративного персоналу. Претенденти на викладання і адміністративний тренінг повинні надіслати своє резюме та план викладання / тренінгу відповідно на вищезгаданий контакт для відбору комісією на чолі з проректором з інноваційно-корпоративної роботи та адміністрування.

Університет Хаен займає 75 місце за Шанхайським рейтингом серед університетів, які працюють в галузі КН (http://www.ujaen.es/serv/vicint/home/index).